Zdjęcie prezentuje wybrane typy kruszarek       Firma PSP Engineering od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się produkcją urządzeń do kruszenia materiałów mineralnych takich jak : kamień, węgiel, żwir, granit i dolomit. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny asortyment kruszarek. Główną specjalizacją są kruszarki stożkowe, udarowe i walcowe. Możemy również zaoferować usługi w zakresie produkcji i modernizacji : młynów kulowych, wertykalnych, pionowych i innych urządzeń mielących.


Kruszarki

  Oferta w szczególności obejmuje :
  Logo
  Kruszarki kruszarki szczękowe do kamienia
  Kruszarki kruszarki stożkowe do żwiru
  Kruszarki stożkowe, kruszarki kruszarki udarowe
  Kruszarki stożkowe, kruszarki kruszarki młotkowe
  Kruszarki kruszarki walcowe do węgla i żużla
  Kruszarki przesiewacze do żwiru, piasku, węgla
  Kruszarki stożkowe, kruszarki młyny kulowe i misowo kołowe

       Doświadczenie w produkcji maszyn dla przemysłu górniczego, zapewnia nam pozycję lidera w dostawach kruszarek i młynów przemysłowych. Wyprodukowane przez firmę urządzenia możecie Państwo spotkać we wszystkich krajach na terenie całej Europy. Na rynku Polskim firma obecna jest od kilkudziesięciu lat, znana jest jako dostawca niezawodnych kruszarek stożkowych i przesiewaczy wibracyjnych. Wycenę kruszarek dobranych do Państwa potrzeb wykonują wykwalifikowani technicy firmy PSP.
Kruszarki do kamienia i kruszywa - linia do kruszenia żwiru


        Jesteśmy w stanie dostarczyć szeroki zakres nowoczesnych maszyn tj. kruszarki wstępne, które umożliwiają obróbkę bezpośrednio wydobywanego materiału o gabarytach nawet powyżej 1 m3, jak również kruszarki drugiego stopnia, granulatory do żwiru i młyny które umożliwiają uzyskanie materiału finalnego o wielkości do 1mm. Maszyny posiadają różne wydajności począwszy od kilku ton przerabianego surowca do wydajności godzinowej powyżej tysiąca ton.

       Dla utrzymania wysokiej niezawodności eksploatowanych maszyn PSP Engineering oferuje kompleksową pomoc techniczną. Technicy serwisowi z pomocą najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych i technicznych pomogą w utrzymaniu stanu technicznego eksploatowanych przez Państwa kruszarek. W magazynach firmy znajdują się części zamienne do najbardziej popularnych typów urządzeń. Na zamówienie klienta firma może wykonać części do kruszarek kilkudziesięcioletnich i starszych.    

Kruszarki i maszyny do kruszenia kamienia

Kruszarki - Przesiewacze - Młyny